Idealny garaż

przez | 4 stycznia 2019

W dzisiejszych czasach większość z was marzy o własnym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne ranki nie musimy skrobać szyb, bądź odśnieżać zalegającego na aucie śniegu. Garaż zaręcza znacznie atrakcyjniejsze możliwości, takie jak:

  • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi naszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    pewne czynności obsługowe w danym garażu mamy okazję wykonać samodzielnie.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy gotówkę posiadając garaż. Przecież cudowne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, taka nasza kieszeń z gotówką poszerzy się jeszcze bardziej. Lecz by garaż był wygodny powinniśmy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To wspaniałe rozwiązanie. Często tego rodzaju garaż mamy okazje stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i posiadamy tani i prędko wykonany taras. Musicie tak zaplanować dom jednorodzinny, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego rodzaju nasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba założyć żaluzje lub modne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zapraszamy na:
rolety Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w produkcji plisów, rolet, żaluzji.

8 myśli nt. „Idealny garaż

  1. Tamara

    Przeważnie nie piszę komentarzy, jednak ten napis jest niezmiernie atrakcyjny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *